Інвертор ORBUS VP3000-24 3000W
Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Питання
0
Продано
Немає в наявності
Модель: altk-2115773
Виробник: Altek
Характеристики: (Дивитись усі)
Номінальна потужність, (Вт)
Частота, (Гц)
Імпульсна потужність, (Вт)
Ефективність (пік), (%)
93
Час передачі
Опис
Основні переваги інверторів ORBUS VP3000-24
  • Інтелектуальний інвертор PVM
  • Вибір діапазону вхідних напруг для побутової техніки та персональних комп’ютерів
  • Вибір струму заряджання відповідно до застосування
  • Сумісний із мережевою напругою, генератором і сонячною панеллю
  • Автоматичний перезапуск після втрати живлення
  • Захист від перевантаження та короткого замикання
  • Інтелектуальна конструкція заряджання акумулятора для оптимізації продуктивності акумулятора
  • Функція холодного старту
Технічні характеристики ORBUS VP3000-24, 3000W, 24V з правильною синусоїдою
  • Бренд: ORBUS
  • Тип інвертора: автономний
  • Кількість фаз: 1
  • Форма вихідної напруги: Чиста синусоїда
  • Вихідна напруга АКБ, В: 24
  • Ток заряда: 0-70A,
  • Режим заряду АКБ: PWM (ШІМ)
  • Діапазон вхідної напруги АС, В: 160-275V
  • Вага (приблизно), кг: 7
Теги: Гібридні інвертори для сонячних батарей 3 кВт , Інвертори 12в-220в 1 кВт (1000 Вт), Інвертори 24в-220в, Інвертори 1 кВт (1000 Вт) з чистою синусоїдою, Інвертори 3 кВт (3000 Вт)
Характеристики
Інвертор
Номінальна потужність, (Вт)
Частота, (Гц)
Імпульсна потужність, (Вт)
Ефективність (пік), (%)
93
Час передачі
Форма хвилі
Чиста синусоїда
Напруга плаваючого заряду, (В)
27
Захист батареї від перезарядки
33 В постійного струму
Максимальний струм сонячної зарядки, (А)
50
Вхідна напруга батареї, (В)
24
Кількість фаз
1
Діапазон вхідної напруги АС
170–280 В змінного струму (для персональних комп'ютерів); 90–280 В змінного струму (для побутової техніки)
Розмір Д * Ш * В (мм)
100 x 285 x 334
Вага нетто (кг)
6,3
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Новою поштою
- Кур'єром Нової пошти
- Самовивіз: м. Київ, вул. Костянтинівська 32
- Післяплатою (без передоплати)
- Оплата online LIQPAY
- Оплата за Рахунком
- Поповнення картки ПриватБанк
- Готівкою при Самовивозі
- Актуальна інформація та ціна
- Повернення без чека протягом 14 днів
- Понад 15 років на ринку України
Інвертор ORBUS VP3000-24 3000W