Гібридний інвертор Anern AN-SCI-EVO-6200 (6.2 кВт, 48В, чиста синусоїдальна хвиля, 1 фаза)
Все про товар
Відгуків
0
Питання
0
В наявності
Модель: AN-SCI-EVO-6200
Купити в 1 клік:
Опис
Гібридний інвертор ANERN AN-SCI-EVO 6200 48V 6200 Вт — це високопродуктивний пристрій, який поєднує функції інвертора та системи безперебійного живлення (ДБЖ). Завдяки потужності 6200 Вт та підтримці напруги 48 В, цей інвертор ідеально підходить для забезпечення безперебійного живлення у вашому домі або офісі.
Основні переваги
  • Висока потужність: 6200 Вт для стабільного енергопостачання.
  • Гібридна функціональність: підтримка роботи з сонячними панелями та акумуляторами.
  • Інтелектуальна система захисту: захист від перенапруги, перевантаження та короткого замикання.
  • Зручність використання: Легкий у монтажі та налаштуванні, підходить для різних застосувань.
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Новою поштою
- Кур'єром Нової пошти
- Самовивіз: м. Київ, вул. Костянтинівська 32
- Післяплатою (без передоплати)
- Оплата online LIQPAY
- Оплата за Рахунком
- Поповнення картки ПриватБанк
- Готівкою при Самовивозі
- Актуальна інформація та ціна
- Повернення без чека протягом 14 днів
- Понад 15 років на ринку України